Prodej pozemku k zastavění 1 745 m², Libá

Prodej pozemku s pěkným výhledem určeného k zastavění o celkové výměře 1 745 m², v malé, přírodou obklopené obci Libá, okres Cheb.

cena 872 500 Kč

Pozemek 1 745 m² se širokými možnostmi využití, Libá, okres Cheb

Pozemek k zastavění 1 745 m², Libá, okres Cheb

Cena pozemku 872 500 Kč

VOLNÉ IHNED

Pozemek k zastavění, Libá

Celková výměra: 1 745 m²
Přibližné rozměry: max 25,3 x 70,5 m
Terén: mírně svažitý
Porost: okrasné stromy a traviny
Stavba / objekt: skleník, kůlna
Možnosti stavby: dle ÚP
Voda: možnost studny
Elektřina: možnost připojení

Cena pozemku: 872 500 Kč

ID zakázky: 190802-101

Popis pozemku

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej skvěle situovaného pozemku určeného k zastavění s výměrou 1 745 m², v obci obklopené přírodou, v Libé, okres Cheb. Pozemek se nachází v klidné části obce, kousek od rybníka Kladivo. Zastávka autobusu je odtud vzdálena cca 450 metrů, pošta 550 metrů, městský úřad 570 metrů a k základní a mateřské škole to je 1,2 km. Do Františkových lázní je to cca 11,5 km, do Chebu 15,5 km a do Aše cca 16 km.

Obec Libá je malebná příhraniční obec s méně než 750 obyvateli, obklopená přírodou. V její blízkosti se nachází zámek, několik rybníků, mnoho cyklostezek, a další turisticky zajímavá místa.

Pozemek je mírně svažitý a má tvar nepravidelného lichoběžníku se šířkou přední části cca 24,4 metrů, šířkou zadní části cca 25,4 metrů, délkou pravé strany cca 69,4 metrů a délkou levé strany přibližně 70,7 metrů. Pozemek je přední částí orientovaný na jihojihozápad.

Z pozemku je pěkný výhled na nedaleký zámek a okolní kopce. Vyjímat se zde bude například penzion, velký rodinný dům, dřevěný srub, nebo jiná stavba pro netradiční bydlení.

Podle platného územního plánu obce Libá jde o smíšené území venkovské - území určené pro bydlení. V tomto území je přípustné umisťovat stavby pro bydlení s užitkovými zahradami a chovem drobného zvířectva, zařízení místní správy a školství, kulturní, církevní, sportovní, sociální a zdravotnická zařízení, zařízení maloobchodu, veřejné ubytování a stravování, nerušící zařízení drobné výroby a služeb a zařízení na výkup produkce zemědělské výroby.

Možnosti připojení elektřiny, vody a kanalizace jsou blízko hranice pozemku.

V Listu vlastnictví je pozemek vedený jako trvalý travní porost.

Celková výměra pozemku je dle KN 1 745 m².

Velkou výhodou pozemku je možnost výstavby rodinného domu v pěkném, klidném prostředí a využití části pozemku jako zahrady, pro chov zvířat, nebo jinak. Pozemek lze využít i komerčně viz. možnosti využití dle územního plánu.

Uvedená cena je včetně právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí se znaleckým posudkem. K ceně bude účtována PROVIZE ve výši 5 % + DPH.

! VOLNÉ IHNED !

Chcete si na koupi pozemku půjčit?

affiliate-modra-nejlevnejsi-728x125-1557911966.jpg

 

Máte zájem o prohlídku?

Vyplňte a odešlete formulář nebo volejte tel.: 608 662 200

Pro upřesnění termínu prohlídky Vás brzy zkontaktujeme. *hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Líbí se Vám tento pozemek?

Dejte mu lajk, nebo ho sdílejte. Nebo udělejte obojí 🙂