Jsme sladění a hrajeme čistě

Naší prioritou je Váš klid a jistota při prodeji pozemku. Již při první konzultaci pochopíte, proč jsou s námi klienti spokojeni.

Něco o nás a naší práci

Naše realitní praxe se datuje od roku 2011. Pro Tomáše nebyla práce makléře v RE/MAXu, kde v té době působil, a poté ani ve Fincentru, to pravé. Je však pravdou, že získané zkušenosti za ten čas stály.

Na jaře 2015 jsme se domluvili, že budeme realitní činnost provozovat společně a to tak, jak je to pro naše klienty nejlepší a prospívá to všem zúčastněným stranám. Prodávajícím, kupujícím i nám.

.. a protože jsme rádi obklopeni přírodou, netrvalo dlouho a začali jsme se specializovat na prodej pozemků. V roce 2017 jsme pak založili firmu Prodej pozemků s.r.o.

Jak k naší práci přistupujeme?

Po bohatých zkušenostech a dlouholeté společné praxi jsme si ujasnili postupy práce, které budou pro naše klienty nejlepší a nejbezpečnější, sladili se a nastavili si jasná pravidla a etický kodex, kterými se řídíme. Hrajeme čistě.

Naše motto

“S námi je prodej pozemku rychlý a bezpečný“
a
“Spokojení klienti jsou základem dlouhodobě úspěšného podnikání“

David Smolak, jednatel společnosti

V prodeji pozemků se opravdu vyznáme!

Poskytneme Vám komplexní specializovaný realitní a právní servis a postaráme se o rychlý a bezpečný prodej Vašeho pozemku.

Tomáš Sadílek a David Smolak

Tomáš Sadílek a David Smolak
specialisté na prodej pozemků

 

Domluvte si s námi konzultaci zdarma

Odborně Vám poradíme a pomůžeme při prodeji pozemku

*hvězdičkou označené položky jsou povinné

Líbí se Vám naše stránky?

Dejte jim lajk, nebo je sdílejte. Nebo udělejte obojí 🙂